mRenovation
O firmieDlaczego my

Nasza oferta

Remonty mieszkańRemonty inwestycjiRemonty biurPrace zewnętrzne
RealizacjeArtykułyKontaktZleć nam prace remontowe

ul. Czerniakowska, Warszawa

To mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Mokotowie o powierzchni 37 m2, które zrównaliśmy z ziemią, wymieniliśmy całą instalację elektryczną oraz hydrauliczną, następnie zaprojektowaliśmy najlepszy układ do podziału nieruchomości na dwie kawalerki, każda z własną łazienką oraz kuchnią, wszystkie meble w zabudowie wykonaliśmy osobiście, zrealizowaliśmy nasz projekt, a na sam koniec zajęliśmy się aranżacją.
Metamorfoza mieszkania trwała 4 tygodnie.

Ul. Jaracza, Ostrołęka

Mieszkanie zlokalizowane w Ostrołęce, które przeszło kompleksowy remont związany z wyburzeniem wszystkich ścian działowych, wymianą wszystkich instalacji elektrycznych dokonalismy stosownych prób i odbiorów elektrycznych, wymieniliśmy również sami okna z drewnianych na metalowe, a następnie zgodnie z własnym projektem wydzieliliśmy nowe pomieszczenia i wykończyliśmy do stanu jak na zdjęciach.

ul. Lipowa, Pruszków

Mieszkanie zlokalizowane w centrum Pruszkowa, które przeszło kompleksowy remont związany z wyburzeniem wszystkich ścian działowych, wymianą wszystkich instalacji elektrycznych, wymieniliśmy również sami okna z drewnianych na metalowe, a następnie zgodnie z własnym projektem wydzieliliśmy nowe pomieszczenia i wykończyliśmy do stanu jak na zdjęciach.

ul. Opinogórska, Warszawa

Mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej Pradze, które udało nam się podzielić na dwa odrębne mieszkania, kawalerkę z własną kuchnią i łazienką oraz mieszkanie dwupokojowe z sypialnią, salonem z aneksem kuchennym wyjściem na balkon oraz dużą łazienką. Podczas remontu zostały wymienione wszystkie instalacje. 

1.Kawalerka

2. Mieszkanie 2 pokojowe