mRenovation
O firmieDlaczego my

Nasza oferta

Remonty mieszkańRemonty inwestycjiRemonty biurPrace zewnętrzne
RealizacjeArtykułyKontaktZleć nam prace remontowe
Zdjęcie główne

Remonty inwestycji

Remonty mieszkan

Gwarancja
jakości

Jesteśmy pewni jakości naszych usług, dlatego dajemy na nie 24 miesiące gwarancji.

Remonty mieszkan

Bez
niespodzianek

Na początku współpracy ustalamy budżet i terminy, których trzymamy się do samego końca.

Remonty mieszkan

Gotowi
na wyzwania

Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Z przyjemnością zrealizujemy Twoją wizję.

Remonty mieszkan

Pracujemy
elastycznie

Nie damy się zaskoczyć. Jesteśmy gotowi na zmiany koncepcji i nowe pomysły.

Z nami inwestycje zwracają się szybciej!

Wiemy, jak przygotować lokal, który ma być nastawiony na zysk. Od lat pomagamy w tym inwestorom. Remontujemy kompleksowo – od projektu, przez remont, aż po wykończenie. Zawsze w terminie, zawsze na czas. Pracujemy transparentnie - Twój dedykowany opiekun będzie na bieżąco informował Cię o postępach prac. Projektujemy i wykonujemy wszystkie prace wykończeniowe z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. A ponieważ robimy to bardzo dobrze, na wszystko dajemy Ci pełną dokumentację i 2-letnią gwarancję.

Zakres naszych usług obejmuje m. in.:

optymalizacja kosztów remontusprawdzenie stanu technicznego instalacji gazowej , elektrycznej , wodnej i kanalizacyjnejsprawdzone sposobyprzebudoowy, remontu oraz odświeżenia mieszkania w każdym budźeciewiemy jak podnieść wartość sprzedawanej inwestycji przy zachowaniu planowanego budżetu, jakości i walorów estetycznychwypracowane protokoły postępowania skracające czas pracy do minimumwypracowane rabaty z dostawcami materiałówdzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy w jaki sposób współpracować z jednostkami zarządzającymi nieruchomościami, spółdzielniami, wspólnotami, technicy, nadzór budowlany,

Inwestycje nastawione na zysk

mRenovation jest wiodącym dostawcą usług remontowych dla inwestycji nastawionych na zysk. Naszym celem jest pomoc naszym klientom w uzyskaniu jak najwięcej korzyści z ich inwestycji poprzez odpowiedni remont i modernizację.

Nasz zespół specjalistów przeprowadza dokładną ocenę stanu nieruchomości i określa, jakie elementy wymagają modernizacji. Dzięki naszemu doświadczeniu, jesteśmy w stanie zaproponować optymalne rozwiązania, które z jednej strony zwiększą wartość nieruchomości, a z drugiej zapewnią większy komfort użytkowania.

W naszej ofercie znajdują się wysokiej jakości materiały i wyposażenie, które gwarantują trwałość i niezawodność. Dbamy także o dodatkowe udogodnienia, takie jak dostęp do sieci Wi-Fi czy dodatkowe miejsca parkingowe, aby nasze remonty były jeszcze bardziej atrakcyjne dla potencjalnych najemców.

Niezależnie od tego, jakie są cele naszych klientów, zawsze dążymy do maksymalizacji ich zysków. Dlatego dokładnie analizujemy każdy wydatek i pomagamy w wyborze niezbędnych inwestycji, aby uniknąć niepotrzebnych wydatków.

Zaufaj specjalistom z firmy mRenovation i ciesz się sukcesem swoich inwestycji.

Masz pytanie? Z chęcią na nie odpowiemy!