mRenovation
O firmieDlaczego my

Nasza oferta

Remonty mieszkańRemonty inwestycjiRemonty biurPrace zewnętrzne
RealizacjeArtykułyKontaktZleć nam prace remontowe
Zdjęcie główne

Remonty mieszkań

Remonty mieszkan

W porozumieniu
z sąsiadami

Sąsiedzi naszych klientów nas uwielbiają. Jesteśmy fajną ekipą, zawsze z pozytywnym nastawieniem!

Remonty mieszkan

Kompleksowo
znaczy bez stresu

Zajmujemy się wszystkim. Dosłownie wszystkim. Tobie pozostaje ze spokojem czekać na efekt.

Remonty mieszkan

Zawsze
na czas

Kwestię terminów traktujemy bardzo poważnie, nie ma mowy o jakimkolwiek spóźnieniu.

Remonty mieszkan

Zawsze
w budżecie

Już na początku współpracy ustalamy nieprzekraczalny budżet i trzymamy się go do samego końca.

Remont mieszkania może być przyjemny!

Mówi się, że remont mieszkania potrafi być bardzo wymagający. Nieprzewidziane koszty, rosnące ceny materiałów budowlanych, podwykonawcy niewywiązujący się z terminów, narzekający sąsiedzi, administracja, spółdzielnia… Mówi się też, że remont z mRenovation to zupełnie inna bajka. Przeprowadzamy kompleksowe remonty domów i mieszkań od A do Z – w porozumieniu z sąsiadami, bez przekraczania budżetu, zawsze w ustalonym terminie. Zajmujemy się procesami logistycznymi i dokumentacją. Przeprowadzamy remonty pod klucz, dbając przy tym o każdy, nawet najdrobniejszy detal – w końcu to Twoje mieszkanie, wszystko musi być perfekcyjnie. Innymi słowy – my ogarniamy cały ten remontowy „chaos”, a Ty z uśmiechem na Twarzy obserwujesz postępy!

Zakres naszych usług obejmuje m. in.:

wyburzanie i stawianie ścianstolarka okienna i drzwiowatynkowanie-murowanie-wylewkiposadzkiglazurabiały montażwymiana instalacji i różne prace instalacyjnemalowaniepodłogiterakotasuche tynkipłyty gipsoweinne prace wykończenioweWspółpracujemy z biurem projektowymStale powiększamy zakres naszych usług w odpowiedzi na potrzeby klientów.

Kompleksowe remonty pod klucz

Jeśli szukasz rzetelnej i profesjonalnej ekipy remontowej, która zapewni Ci kompleksowe i zgodne z Twoimi wymaganiami wykończenie mieszkania, to trafiłeś w odpowiednie miejsce. W mRenovation oferujemy szeroki wachlarz usług remontowych, takich jak kompleksowe remonty mieszkań pod klucz, montaż aneksów kuchennych, łazienek i brodzików, a także prace murarsko-tynkarsko-malarskie, takie jak układanie glazury.

Niezależnie od wielkości zlecenia, do każdego podchodzimy z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Remonty łazienek w naszej ofercie to nie tylko estetyka, ale przede wszystkim funkcjonalność i komfort użytkowania. Dbamy o to, aby każde wykończenie było realizowane z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje najlepsze efekty.
Jako terminowa i solidna firma remontowo-budowlana, przykładamy wagę do każdego zlecenia, traktując naszych Klientów indywidualnie. Śledzimy też najnowsze rozwiązania i technologie w branży, by nasze remonty były skuteczne i na czasie. Wszystkie remonty są konsultowane z Klientem i wdrażane zgodnie z jego wizją i potrzebami.

Nie czekaj i skorzystaj z naszych profesjonalnych usług remontowych. Zaufaj nam i zyskaj kompleksowo wykończone i funkcjonalne mieszkanie marzeń.

Masz pytanie? Z chęcią na nie odpowiemy!